Partnerzy

Synology

Firma Synology dostarcza rozwiązania, w których najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo, spójność danych i ciągłość pracy. Rozwiązania Synology są do tego efektywne kosztowo. Oznacza to, że w cenie urządzenia znajdziemy autorskie aplikacje Synology, między innymi bezlicencyjne aplikacje do backupu całej infrastruktury IT (komputery, serwery fizyczne, maszyny wirtualne), uruchamiania różnego rodzaju maszyn wirtualnych takich jak systemy Windows czy Linux oraz konfiguracji klastra wysokiej dostępności. Poza tym dostępne są również narzędzia usprawniające działanie zespołu (udostępnianie i synchronizacja, Mail, Chat, Synology Office).
Firma Synology stawia sobie za cel oferowanie produktów opracowanych z myślą o przyszłości oraz najlepszych w swojej klasie usług dla klientów.

Vecto

VECTO Sp. z o.o. działa od 2008 roku. Wdrażamy systemy informatyczne oraz świadczymy usługi outsourcingu IT dla firm. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o produkty renomowanej firmy DELL Technologies, która przyznała nam w 2019 roku status Platinum Partner. Wszystkie projekty realizuje zespół doświadczonych inżynierów. Współpracujemy z największymi, światowymi koncernami informatycznymi, umożliwiając polskim przedsiębiorstwom korzystanie z innowacyjnych rozwiązań IT. Uważnie słuchamy i definiujemy indywidualne potrzeby biznesowe naszych Klientów, a poprzez narzędzia informatyczne tworzymy unikalne warunki dla wzrostu konkurencyjności i uwolnienia ich prawdziwego potencjału biznesowego.

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook oraz Uplook to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
·       Zdalny audyt oprogramowania – Metodyka Audytorów Microsoft SAM. Statlook pozwala działowi IT w łatwy sposób samodzielnie wykonać taki audyt.
·       Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem. Zautomatyzowany system zdalnej inwentaryzacji wszystkich elementów infrastruktury pozwala oszczędzić cenny czas.
·       Oszczędność czasu – zarządzanie na odległość. Autorski Zdalny Pulpit umożliwia zarządzanie komputerami, pełny dostęp do dysków, zdalne włączanie/wyłączanie komputerów i poszczególnych programów bez ruszania się z miejsca.
·       Bezpieczeństwo – datalook. System Statlook zawiera moduł datalook do zarządzania wymiennymi nośnikami danych (np. pendrive, USB HDD, etc.). Nośniki można całkowicie blokować lub nadawać użytkownikom odpowiednie prawa dostępu (per użytkownik/per urządzenie).
·       Kontrola Internetu – weblookTM. Pozwala na monitorowanie i blokowanie stron www per user / dział / grupa.
·       Kontrola wydruków. Dostęp do szczegółowych oraz zbiorczych informacji na temat drukowanych przez użytkowników dokumentów, grafik i zdjęć, w krótkim czasie eliminuje wykorzystywanie drukarek do prywatnych celów.
·       Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników. System Statlook zbiera wiele szczegółowych informacji dotyczących pracy komputerów. Między innymi: przerwy w pracy, uruchamiane aplikacje, odwiedzane strony www, drukowane dokumenty, czy operacje na nośnikach zewnętrznych (CD/DVD, HDD, FDD, pendrive etc.).
·       Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
·       Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami. Zgłoszenia incydentów od użytkowników, zdalna pomoc, zdalne przejęcie pulpitu, automatyczne tworzenie zgłoszeń z e-maili przychodzących na skrzynkę support i tworzenie bazy wiedzy ułatwiają codzienną pracę działu IT i sprawiają, że pozostaje więcej czasu na pozostałe działania.
 
STATLOOK
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
[email protected]www.statlook.pl