Partnerzy

EPA Systemy Sp. z o.o.

EPA Systemy Sp. z o.o. to doświadczona i działająca od ponad 10 lat na ogólnopolskim rynku firma specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów IT. Dostarczamy sprzęt do wszystkich liczących się firm z branży IT w kraju. Systematycznie budujemy swoją pozycję sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego.Oferujemy nie tylko sprzęt najwyższej jakości pochodzący bezpośrednio od Producentów, ale również dedykowane wsparcie techniczne EPA Systemy. Nasi dedykowani inżynierowie pomogą Państwu zarówno rozwiązać problemy techniczne jak i dobrać rozwiązanie do indywidualnych. Z sukcesem realizowana przez EPA Systemy strategia zakłada pełną satysfakcję naszych Partnerów oraz Klientów. W ofercie znajduje się dokładnie sprawdzony sprzęt, wyróżniający się jakością i dużą niezawodnością. Pracownicy firmy przechodzą regularne szkolenia bezpośrednio u producentów dystrybuowanego sprzętu. EPA Systemy posiada w portfolio dyski sieciowe (serwery plików) i macierze dyskowe  FC oraz iSCSI firmy Qsan Technology, pozwalających na zaspokojenie potrzeb każdej wielkości firmy oraz Klientów indywidualnych, a także do rozbudowy serwerów do dużych pojemności dyskowych.Qsan Technology to producent zaawansowanych sieciowych systemów pamięci masowych o wysokiej wydajności i niezawodności. Macierze dyskowe Qsan to rozwiązania dla każdej organizacji (fimy, urzędu) gdzie wymagane jest przechowywanie dużej ilości danych, o pełnym zabezpieczeniu przed awaria i ich utratą. Systemy baz danych, zasoby dyskowe, systemy monitoringu video, systemy wirtualizacji czy centra obliczeniowe i hostingowe – to naturalne środowisko dla macierzy dyskowych Qsan Technology.

VECTO Sp. z o.o.

VECTO Sp. z o.o. działa od 2008 roku. Wdrażamy systemy informatyczne oraz świadczymy usługi outsourcingu IT dla firm. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o produkty renomowanej firmy DELL Technologies, która przyznała nam w 2019 roku status Platinum Partner. Wszystkie projekty realizuje zespół doświadczonych inżynierów. Współpracujemy z największymi, światowymi koncernami informatycznymi, umożliwiając polskim przedsiębiorstwom korzystanie z innowacyjnych rozwiązań IT. Uważnie słuchamy i definiujemy indywidualne potrzeby biznesowe naszych Klientów, a poprzez narzędzia informatyczne tworzymy unikalne warunki dla wzrostu konkurencyjności i uwolnienia ich prawdziwego potencjału biznesowego.

QNAP Systems

QNAP Systems specjalizuje się w sieciowych rozwiązaniach do przechowywania i współdzielenia plików, wirtualizacji, zarządzaniu przestrzenią dyskową oraz monitoringiem. Produkty firmy przeznaczone są zarówno dla klientów korporacyjnych, SMB, SOHO, jak i użytkowników domowych.
Założona w 2004 roku firma QNAP, z siedzibą główną w Tajpej, sprzedaje swoje rozwiązania na całym świecie. Producent systematycznie wprowadza na rynek innowacyjne technologie, które zmieniają oblicze systemów NAS i stanowią niezbędne wsparcie w działalności przedsiębiorstw i instytucji, różnej wielkości, jak również udoskonalają życie użytkowników prywatnych.