Już wkrótce...

PARTNERZY

Greeneris Sp. z o.o.
Firma Greeneris sp z o.o. specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań służących do zarządzania i zabezpieczenia środowisk teleinformatycznych. Greeneris integruje najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania istniejące na światowym rynku zapewniając pełną integrację, fachową pomoc oraz wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Firma posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu projektów wdrożeniowych dla największych firm oraz instytucji w Polsce.
www.greeneris.com
biuro@greeneris.com
HP Inc
HP Inc. tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi. Szerokie portfolio produktów firmy obejmuje drukarki, komputery osobiste, urządzenia mobilne oraz rozwiązania i usługi, które sprostają nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom. Więcej informacji na temat HP można znaleźć pod adresem www.hp.pl
Agencja Rynku Rolnego
Agencja Rynku Rolnego (ARR) jest państwową osobą prawną, nad którą nadzór sprawuje minister właściwy do spraw rynków rolnych, a w zakresie gospodarki finansowej – minister właściwy do spraw finansów publicznych. Agencja, posiadając od akcesji Polski do UE status unijnej agencji płatniczej, działa na podstawie unijnych aktów prawnych. W świetle przepisów prawa krajowego jest od 1 stycznia 2012 r. agencją wykonawczą. Posiada certyfikaty PN-ISO/IEC 27001:2014-12 oraz ISO 9001:2009 i SPZK.
9LivesData
9LivesData to polska firma R&D istniejąca od 2008 roku. Jako partner japońskiego giganta NEC, od początku bierze aktywny udział w tworzeniu kluczowych komponentów systemu do przechowywania danych backupowych i archiwalnych NEC HYDRAstor. Aktualnie jednym z głównych zadań firmy jest rozwijanie tego systemu oraz wsparcie techniczne dla klientów z całego świata. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy projektowaniu i rozwijaniu systemu oferujemy jego dostosowanie do wymagań klienta oraz pełne wsparcie techniczne. 9LivesData jest autoryzowanym dystrybutorem systemu NEC HYDRAstor w Polsce.
System udostępnia niemal dowolnie skalowalną przestrzeń na dane backupowe i archiwalne. Dane przechowywane w systemie są deduplikowane, kompresowane, szyfrowane, a następnie zapisywane na dyskach magnetycznych. Opatentowana technologia Distributed Resilient Data (DRD) zapewnia ochronę poszczególnych zbiorów danych przed awarią wybranej przez użytkownika liczby dysków twardych. W razie utraty dysku, odbudowa przebiega zdecydowanie szybciej niż w przypadku macierzy dyskowych. Dodatkowo replikacja umożliwia wydajne kopiowanie danych poprzez sieć WAN do zapasowego centrum danych.
Oprócz liniowego skalowania przestrzeni HYDRAstor oferuje również skalowanie wydajności i odporności na awarie zdefiniowanej przez użytkownika liczby dysków/serwerów. Obecnie dostępna jest już piąta generacja systemu.
System działa z powodzeniem u Klientów w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Polsce a nawet w RPA. Otrzymał wiele nagród, m.in. jako najszybszy i najbardziej skalowalny system na świecie np.The Best of Interop in storage (INTEROP Awards 2015, Las Vegas – USA), Best Storage Solution Product Award Winner (2014-2015 Hot Companies and Best Products Awards by Network Products Guide).
9LivesData świadczy również usługi w obszarze tworzenia dedykowanych systemów do przechowywania danych, skalowalnych systemów rozproszonych oraz Big Data. Dzięki wieloletniemu doświadczenie we współpracy z klientami z Japonii, USA i Europy oraz zespołowi składającemu się z informatyków, matematyków i naukowców, jesteśmy w stanie zaprojektować, wdrożyć i zapewnić utrzymanie dla najbardziej złożonych i innowacyjnych systemów.
Większość naszych konsultantów oprócz doświadczenia i wykształcenia informatycznego posiada wykształcenie matematyczne. W naszym zespole mamy również osoby z tytułami doktorskimi. Ta kombinacja kompetencji pozwala nam rozwiązywać najtrudniejsze problemy z obszarów analizy danych lub machine-learning.
Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie: www.9livesdata.com
Zapraszamy do współpracy.
Seagate
Seagate to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do przechowywania danych, rozwoju niesamowitych produktów, które pozwalają ludziom i firmom na całym świecie tworzyć, udostępniać i chronić swoje najważniejsze wspomnienia i dane biznesowe.
Infonet Projekt SA
Infonet Projekt SA tworzy nową jakość rozwiązań w dziedzinie budowy zintegrowanych systemów IT. Spółka realizuje usługi w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, kompleksowych wdrożeń oraz konsultingu na wszystkich etapach prowadzonych projektów. Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku, zaangażowaniu w rozwój własnych autorskich rozwiązań oraz partnerstwu z największymi globalnymi markami technologicznymi, firma gwarantuje klientom dobór optymalnych rozwiązań. Ze swoimi kompetencjami dociera do klientów w całej Polsce i za granicą.

SPONSORZYWSPÓŁPRACA MERYTORYCZNAFUNDATORZY NAGRÓD
PATRONI MEDIALNI
ORGANIZATOR