Partnerzy

Infonet Projekt S.A.

Infonet Projekt SA jest uznanym na rynku integratorem IT. Od ponad 20 lat realizujemy  kompleksowe usługi dla biznesu, począwszy od wykonania audytu, przez dostarczenie oprogramowania, infrastruktury sprzętowej, po szkolenia kompetencyjne, na serwisie powdrożeniowym kończąc.
Kadra certyfikowanych inżynierów, wieloletnie doświadczenie w realizacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów oraz znajomość najnowszych trendów technologicznych, pozwalają nam dobierać najbardziej odpowiednie rozwiązania oraz gwarantują sprawną współpracę na wszystkich etapach prowadzonych projektów. Jako partner największych globalnych marek IT, między innymi Lenovo, IBM i Hitachi Vantara zapewniamy jakość świadczonych usług serwisowych, potwierdzoną certyfikatem PN EN ISO 9001:2015.
W naszym portfolio znajdują się rozwiązania chmury IT – prywatnej, publicznej i hybrydowej. Zarządzamy całym procesem migracji środowiska lokalnego – zarówno infrastrukturalnego jak i aplikacyjnego – na zasoby znajdujące się w chmurze. Dobieramy najodpowiedniejszy zakres usług dla najwyższej efektywności działania.
Infonet Projekt jest również producentem oprogramowania ITManager, narzędzia do centralnego zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz wsparcia procesów w zakresie usług IT (ITSM). System umożliwia monitorowanie i utrzymanie bezpieczeństwa danych w organizacji, nadzór nad siecią oraz kontrolę uprawnień użytkowników. Jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi na rynku pozwalające organizacjom sprostać wymaganiom RODO, unijnej regulacji dotyczącej ochrony i przetwarzania danych osobowych, która weszła w życie w maju 2018 roku. Oprogramowanie z powodzeniem wykorzystuje ponad 1000 firm i instytucji na terenie całego kraju.
Z usług Infonet Projekt SA korzystają przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki, m.in. z sektora energetycznego, przemysłowego czy edukacji, jak również jednostki publiczne, w tym urzędy wojewódzkie, marszałkowskie, uczelnie, szpitale oraz kliniki. Za swoją innowacyjność i dynamizm Infonet Projekt został wyróżniony Gepardem Biznesu w 2016 roku.

QNAP Systems

QNAP Systems, Inc., z siedzibą w Tajpej na Tajwanie, dostarcza kompletny zestaw najnowocześniejszych urządzeń Network Attached Storage (NAS) oraz rozwiązań do monitoringu wideo, zbudowanych z myślą o zapewnieniu najwyższej użyteczności, bezpieczeństwa oraz elastycznej skalowalności. Firma oferuje najwyższej jakości produkty NAS dla użytkowników domowych oraz biznesowych, zapewniając im rozwiązania do przechowywania danych, backupu, migawek, wirtualizacji, pracy grupowej, multimediów oraz innych zastosowań. W wizji firmy QNAP serwer NAS jest czymś więcej niż “rozwiązaniem do przechowywania danych” – dlatego stworzyła ona wiele innowacyjnych narzędzi dla urządzeń NAS, pozwalających użytkownikom np. tworzyć i hostować aplikacje Internetu Rzeczy, rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji czy uczenia maszynowego