Już wkrótce...

PARTNERZY

XOPERO BACKUP
Największy producent rozwiązań backupowych w Polsce, dostarczający profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych danych.
W ofercie firmy znajdują się rozwiązanie do backupu lokalnego, backupu do chmury, appliance backup, backup hybrydowy oraz disaster recovery i business continuity. Oferowane rozwiązania umożliwiają m.in. backup i przywracanie plików, folderów, stacji roboczych (endpointów), baz danych, skrzynek pocztowych, serwerów, lokalizacji sieciowych oraz środowisk wirtualnych.
Wśród klientów znajdują się firmy z segmentu MSP, administracja publiczna, finanse i bankowość, edukacja, medycyna, telekomunikacja oraz IT.
Więcej informacji – xopero.com
QNAP System Inc.
QNAP System to firma, która zgodnie z obietnicą zawartą w nazwie (Quality Network Appliance Provider), zapewnia klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów NAS oraz sieciowych rejestratorów wideo NVR, wyróżniających się łatwością obsługi, stabilnym działaniem, ogromną pojemnością oraz najwyższą niezawodnością.
QNAP integruje najnowsze technologie i rozwiązania, aby dostarczać klientom znakomite produkty, które usprawnią ich pracę i zwiększą efektywność udostępniania plików, wirtualizowania aplikacji, zarządzania przestrzenią dyskową oraz monitoringu w środowisku biznesowym – a jednocześnie świetnie sprawdzą się w domu, jako multimedialne centrum rozrywki.
Siedziba QNAP znajduje się w Tajpej. To z tego miejsca firma nieustająco dostarcza na globalny rynek innowacyjne technologie. Więcej informacji znaleźć można na dostępnej w języku polskim stronie www.qnap.com.

Arcserve
Założona w 1990 roku firma Arcserve dostarcza kompleksowych rozwiązań dla środowisk wirtualnych i fizycznych, w siedzibie firmy lub w chmurze. Wszystkie funkcjonalności objęte są doskonałym wsparciem doświadczonych inżynierów. Nowa architektura Arcserve Unified Data Protection (UDP) to pełny zestaw efektywnych i zintegrowanych rozwiązań ochrony danych z jednej, prostej, opartej o przeglądarkę konsoli.
Z rozwiązań Arcserve korzysta 45 000 użytkowników w ponad 150 krajach. Wspiera ich 7500 dystrybutorów, resellerów i dostawców usług na całym świecie.
Siedziba Arcserve mieści się w Minneapolis w Minnesocie. Oddziały firmy rozmieszczone są na całym świecie. Od 2015 r. działa lokalny oddział firmy w Polsce.
Jednym z dystrybutorów oprogramowania firmy arcserve jest Veracomp. należący do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Założona w 1991 roku firma jest twórcą grupy spółek informatycznych o międzynarodowym zasięgu. Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży. Klientami i Partnerami Handlowymi Veracomp są integratorzy systemów informatycznych, sklepy i salony komputerowe, a także dostawcy usług internetowych i operatorzy telekomunikacyjni. W 1996 roku zapoczątkowana została strategia dystrybucji z wartością dodaną, która jest realizowana do dziś zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Firma inwestuje w zdobycie know-how, edukację i doradztwo.

DataCore Software
DataCore Software jest czołowym dostawcą oprogramowania do wirtualizacji pamięci masowych. Od 18 lat rozwija technologię, której zaufało już przeszło 10 000 Klientów na całym świecie.
Firma konsekwentnie się rozwija i z sukcesem wdraża technologię SDS (Software Defined Storage), która pozwala na wirtualizację, zarządzanie i konsolidację zasobów pamięci masowej niezależnie od ich producenta i architektury. Co ważne DataCore Software może wirtualizować zarówno pamięci masowe warstwy DataCenter jak i na poziomie serwerów aplikacyjnych (hostów), zapewniając wszystkim ten sam poziom wydajności i ciągłości działania (HA).
Więcej informacji na stronie
https://www.datacore.com/international/polish
Dystrybutorem rozwiązań firmy DataCore Software od 2010 roku na rynku polskim oraz wybranych krajów EMEA jest firma CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Więcej informacji na stronie
http://www.connectdistribution.pl/pl/dostawcy/datacore.html

Dell Software
Dell Software od ponad 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania IT dla przedsiębiorstw, instytucji i użytkowników na całym świecie. Konsekwentnie realizowana polityka rozwoju technologicznego oraz ekspansji terytorialnej spowodowała, że firma Dell Software należy do ścisłej czołówki producentów sprzętu IT oraz dostawców rozwiązań dla wszystkich warstw infrastruktury informatycznej, od doskonałych notebooków i stacji roboczych, poprzez wysokowydajne serwery, zaawansowane systemy pamięci masowej, po kompletne centra danych.
Skuteczna sprzedaż realizowana przez firmę Dell Software na całym świecie umożliwiła dynamiczny rozwój technologiczny firmy, dzięki kolejnym akwizycjom wyspecjalizowanych firm technologicznych zajmujących wiodące pozycje w swoich kategoriach. Dzięki temu Dell może się poszczycić posiadaniem wielu bardzo zaawansowanych i unikalnych rozwiązań z zakresu serwerów, pamięci masowej, bezpieczeństwa czy zarządzania infrastrukturą informatyczną, a co najważniejsze wszystkie te technologie są konsekwentnie i w szybkim tempie integrowane w jeden spójny ekosystem rozwiązań IT.
Więcej informacji na stronie http://software.dell.com/solutions/data-protection/
Partnerem technologicznym rozwiązań Data Protection firmy Dell Software jest firma CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Więcej informacji na stronie http://www.connectdistribution.pl/
9livesdata sp. z o.o. sp.k.
9LivesData to polska firma R&D istniejąca od 2008 roku. Jako partner japońskiego giganta NEC, od początku bierze aktywny udział w tworzeniu kluczowych komponentów systemu do przechowywania danych backupowych i archiwalnych NEC HYDRAstor. Aktualnie jednym z głównych zadań firmy jest rozwijanie tego systemu oraz wsparcie techniczne dla klientów z całego świata.
System działa z powodzeniem u Klientów w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Polsce a nawet w RPA. Otrzymał wiele nagród, m.in. jako najszybszy i najbardziej skalowalny system na świecie np.The Best of Interop in storage (INTEROP Awards 2015, Las Vegas – USA), Best Storage Solution Product Award Winner (2014-2015 Hot Companies and Best Products Awards by Network Products Guide).
9LivesData świadczy usługi w obszarze tworzenia dedykowanych systemów do przechowywania danych, skalowalnych systemów rozproszonych oraz Big Data. Dzięki wieloletniemu doświadczenie we współpracy z klientami z Japonii, USA i Europy oraz zespołowi składającemu się z informatyków, matematyków i naukowców, jesteśmy w stanie zaprojektować, wdrożyć i zapewnić utrzymanie dla najbardziej złożonych i innowacyjnych systemów.
Większość naszych konsultantów oprócz doświadczenia i wykształcenia informatycznego posiada wykształcenie matematyczne. W naszym zespole mamy również osoby z tytułami doktorskimi. Ta kombinacja kompetencji pozwala nam rozwiązywać najtrudniejsze problemy z obszarów analizy danych lub machine-learning.
Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie: www.9livesdata.com
Zapraszamy do współpracy.

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

FUNDATORZY NAGRÓD
PATRONI MEDIALNI

                           
   
ORGANIZATOR