Już wkrótce...

PRELEGENCI

Marcin Kujawa
ODO24

Informatyk. Inżynier technologii sieciowych i systemowych. Administrator systemów informatycznych. Posiada duże doświadczenie w zakresie audytów bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. Uczestniczył we wdrażaniu dużych projektów informatycznych w branży telekomunikacyjnej, medycznej i petrochemicznej. Audytor wiodący systemu zarządzania usługami IT wg ISO/IEC 20000.
ODO 24 sp. z o. o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Dzięki doświadczonemu zespołowi ekspertów z zakresu m.in. prawa, informatyki, zarządzania kryzysowego oraz ciągłości działania dostarcza organizacjom praktyczne rozwiązania, pozwalające skutecznie zabezpieczyć posiadane zasoby informacyjne.

Jarosław Zieliński
Solution Architect, vExpert

Miłośnik sieci komputerowych i dobrej kawy z 15-letnim doświadczeniem w branży IT. Szczególnie w wirtualizacji, budowaniu rozwiązań integrujących chmurę publiczną z lokalnym DC oraz monitoringu infrastruktury. Jest certyfikowanym VMware-owcem oraz jednym z nielicznym Polaków posiadających tytuł VMware vExpert. Jest też jednym z trzech z liderów Polskiej grupy VMware. Na Poznańskim rynku od momentu powstania odpowiada za rozwój Poznańskiej grupy użytkowników Amazon Web Service. W wolnym czasie zajmuje się inteligentymi instalacjami, a dla gdy ma już dosyć technologii to idzie pobiegać.

Joanna Gałajda
Bird & Bird

Specjalizuje się w prawie IT, cloud computingu i cybersecurity.
Prawnik w zespole IT i Transakcji handlowych w polskim biurze Bird & Bird
Główny obszar jej ekspertyzy stanowią zagadnienia związane z kontraktami IT, cyberbezpieczeństwem, cloud computingiem, w szczególności wykorzystanie rozwiązań cloudowych w instytucjach finansowych oraz ochrona danych osobowych w chmurze.
Pracuje dla klientów polskim jak i zagranicznych z sektora IT, finansowego oraz ubezpieczeniowego. Brała udział przy sporach związanych z wdrażaniem dużych projektów IT.
Uczestniczyła w licznych konferencjach poświęconych cloud computingowi, ochronie danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwu.
Współautorka publikacjach związanych z prawem nowych technologii. Współautorka książki „Wyzwań informatyki bankowej 2015”.
W 2014 r. zdobyła tytuł LL.M. amerykańskiej uczelni Illinois Institute of Technology – Chicago – Kent College of Law.

Grzegorz Bernatek
Audytel S.A.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych (kierunek: Telekomunikacja). Od roku 2004 kieruje projektami badawczymi dotyczącymi polskiego i europejskiego rynku telekomunikacyjnego; tworzenia modeli rynkowych i systemowych oraz prowadzi doradztwo i szkolenia dla klientów Audytela. Wcześniej pracował jako audytor systemów teleinformatycznych w Audytelu oraz analityk/programista w Mc-Kinsey & Company.
Brał udział w projektach doradczych dotyczących infrastruktury data center, infrastruktury DRP oraz analizy polskiego rynku usług IaaS i kolokacji. Certyfikowany audytor CISA oraz certyfikowany kierownik projektów Prince2 Foundation.

SPONSORZY
 

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

FUNDATORZY NAGRÓD


PATRONI MEDIALNIORGANIZATOR